Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Малко полезни предложения

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Порталът на град Перник - www.pernikinfo.com
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
um4ooo



Регистриран на: 10 Май 2006
Мнения: 8

МнениеПуснато на: Сря Май 10, 2006 12:00 pm    Заглавие: Малко полезни предложения Отговорете с цитат

Здравейте! Аз съм нов във форума на моя любим град! Very Happy Аз съм собственик на два големи и полезни портала за софутер - www.thefreezone.info и www.software-bg.org. Но защо Ви говоря това? Първо искам да се представя и да Ви дам няколко полезни съвета, които може да направят портала и форума по-добри за нас потребителите.

Първото нещо, което предлагам на админите е да премахнат опцията за активиране на потребителите по пощата. Скъпи админи, ние със вас сме колеги, повярвайте, знам от личен опит, че това само дразни и забавя потрбителите, особено, като имаме в предвид, че българите сме мързелив народ и искаме всичко да стане по възможно най-лесния начин за нас. Отначало ме подразни многото време, което чаках да получа това активационно писмо - това хич не улеснява, нито радва новите потребители и впечатленията стават малко негативни още от самото начало.

Второто нещо, което предлагам е да добавите нови имоушънки, тези са прекалено изтъркани и са по default във phpBB, пък да не говоря, че са много скапани.

Трето. Вземете вкарайте още няколко стила за форума, че този по подразбиране е много тъп и при това стар, желателно е едния да е светъл, а другия тъмен, за да може по този начин да се обхванат всички претенции.

Четвърто. Ако сложите една статистика за посещенията на сайта ще е много добре, все пак, ако искам да рекламирам при вас, нали трябва да зная, колко са уникалните посещения в сайта.

Пето. Цари пълен безпорядък, всеки пише на различни езици, спами си както иска и както пожелае, масово не се спазвата правилата на форума, ако има изобщо такива, недейте така. Все пак това е сайта на един голям град, не е на някоя циганска махала.

Шесто. Можене да обновите форума, с обновлениято, които излизат за phpBB, в тях има подобрения в сигурността на форума, подобрения във опциите и други подобни, не го подценявайте.

П.С. Съжалявам, ако съм засегнал някой, не съм целял това. Искам просто да се опитам да помогна по някакъв начин и да изразя мнението си по въпроса. Знам, че само админите могат да го направят и точно за това се обръщам към тях. Дано съм Ви бил полезен! Smile Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kikata



Регистриран на: 28 Сеп 2005
Мнения: 12

МнениеПуснато на: Нед Май 21, 2006 9:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Идеята е много добра, но надали ще се осъществи Sad , защото като гледам какъв безпорядък е тука нещо ми подсказва че ще си остане така. Sad

Админите съвземете се накрая и оправете форума и го направете по интересн за нас потребителите, така ще му вдигнете и посещаемостта! Smile
Началната идея на сайта и форума е много хубава, сега само трябва да го потдържата сериозно!

Хайде нека направим това място приятно за посещенията на перничани и не само! Smile

Успех! Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
um4ooo



Регистриран на: 10 Май 2006
Мнения: 8

МнениеПуснато на: Вто Май 23, 2006 7:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Kikata написа:
Идеята е много добра, но надали ще се осъществи Sad , защото като гледам какъв безпорядък е тука нещо ми подсказва че ще си остане така. Sad

Админите съвземете се накрая и оправете форума и го направете по интересн за нас потребителите, така ще му вдигнете и посещаемостта! Smile
Началната идея на сайта и форума е много хубава, сега само трябва да го потдържата сериозно!

Хайде нека направим това място приятно за посещенията на перничани и не само! Smile

Успех! Very Happy

Мерси за подкрепата! Само ако бях админ на тоя сайт, щях да го направя наистина като Лас Вегас, ама жалко, че явно няма админи, които да го обичат и да се грижат за него! Може да говоря с кметицата по този въпрос, но без майтап!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kikata



Регистриран на: 28 Сеп 2005
Мнения: 12

МнениеПуснато на: Нед Май 28, 2006 3:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

um4ooo написа:
Мерси за подкрепата! Само ако бях админ на тоя сайт, щях да го направя наистина като Лас Вегас, ама жалко, че явно няма админи, които да го обичат и да се грижат за него! Може да говоря с кметицата по този въпрос, но без майтап!

И да говориш невярвам да стане нещо, защото сайта май не се потдържа от община Перник, техния сайт е pernik.bg.

ПП: хехе говори с кметицата това лято в Перник да има бирфест и Планета Прима Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Don_Ninoff
Модератори
Модератори


Регистриран на: 26 Апр 2004
Мнения: 54
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Пон Май 29, 2006 10:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

форума е частен,ако може така да се каже и е направен на доброволни начала,поддържа се в свободното време,а поради липса на интерес от перничани е в това състояние

за бирфест говорите,няма да е лошо но на подходящо място,че не ми се гледа поредната цигания на площада


Последната промяна е направена от Don_Ninoff на Вто Юни 13, 2006 8:18 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
um4ooo



Регистриран на: 10 Май 2006
Мнения: 8

МнениеПуснато на: Пон Юни 12, 2006 9:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Точно за това, че е частен, трябва да се поддържа. Разбирам да беше държавен, ама не е. Атакъв сайт www.pernik.bg не съществува.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Don_Ninoff
Модератори
Модератори


Регистриран на: 26 Апр 2004
Мнения: 54
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Вто Юни 13, 2006 8:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

самият ти показваш липсата на интерес относно форума(време за отговор)хората основали форума си имат достатъчно ангажименти за да се занимават с нещо от което никой няма интерес
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
um4ooo



Регистриран на: 10 Май 2006
Мнения: 8

МнениеПуснато на: Вто Юни 13, 2006 11:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="Don_Ninoff"]самият ти показваш липсата на интерес относно форума(време за отговор)хората основали форума си имат достатъчно ангажименти за да се занимават с нещо от което никой няма интерес[/quote]
Значи ръководството на форума е отговорно за това. Вие като всички други институции в България си замазвате очите и се оправдавате с потребителите, докато е така този сайт няма да потръгне. Не сравнявам сайта с институция. Как искате сайта да се посещава, като не е атрактивен и интересен, от както е качен форума бас давам, че нищо не е пипано по дизайна на форума. Аз също не бих се захванал в такъв сайт да поствам често. Това е ваша грижа - да го направите по-интересен и посещаван не е моя. За да има интерес от страна на потребителите, нали трябва да го рекламирате някъде, за да разберат хората за него и да го посещават. Не говоря за платена реклама, а просто да го пуснете в други форуми и по този начин да се разпространи. А това, че не приемате моите съвети, които могат да окажат влияние върху посащаемстта на сайта и съвсем друг въпрос и се нарича безотговорност към това, което се прави, но в случая не визирам теб, а ръководството, колкото и да боли това е самата истина. Един сайт за да успее трябва да се поддържа от администраторите и модераторите му това го знам от личен опит и съм 100 сигурен, че ако се напраме нещо различно ще има положителна промяна.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kikata



Регистриран на: 28 Сеп 2005
Мнения: 12

МнениеПуснато на: Сря Юни 14, 2006 1:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="um4ooo"]Точно за това, че е частен, трябва да се поддържа. Разбирам да беше държавен, ама не е. Атакъв сайт www.pernik.bg не съществува.[/quote]
Съществува, това е официалния сайт на общината, ето ти и скрииншот:
http://pernikbg.hit.bg/pernik.bg.JPG
а относно този сайт, вече си казах мнението, наистина трябва повече потдръжка и реклама и би станал доста интересно място за посещения. Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Galena



Регистриран на: 31 Юли 2007
Мнения: 14

МнениеПуснато на: Съб Авг 04, 2007 12:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля, че не е честно да нападате така създателите на сайта, както и форума. Не стига, че няма друго място, където човек да си изрази мнението за пернишките щуротии, пък вие сега и тези хора откажете. Малко ред в темите, и готово.
Пък вместо все да поучаваме, нека да дадем някакви градивни предложения. Може пък и някой рУководител да ги прочете случайно!!!
_________________
Вярвай в себе си!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Безименният



Регистриран на: 09 Апр 2004
Мнения: 55
Местожителство: някъде

МнениеПуснато на: Пет Окт 31, 2008 3:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А сайта pernik.bg няма форум. Там има само информация-официални съобщения, новини, и тем подобни.
_________________
там където няма първи начин ,вторият начин е законният начин
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Порталът на град Перник - www.pernikinfo.com Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group