Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Каква е полицията в Перник

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
perco



Регистриран на: 17 Мар 2008
Мнения: 45

МнениеПуснато на: Чет Юни 11, 2009 2:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Всяка една насилствена смърт е трагедия, не заставам на страната на никого, но МОЛЯ престани да пишеш във всяка тема едно и също! Бъди сигурна, че ще се постарая следващите ти подобни постове да изчезват заедно с предишните ти!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Чет Юни 11, 2009 4:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Полицията не само в Перник, но и в цялата държава е една безгласна институция. Безгласна, защото нямат смелостта, силата и разума да хвърлят палките, щитовете и каските и да спрат да защитава господа политиците, когато народа въстане срещу тях.

Ако трябва да влизаме в конкретни ситуации и да сочим с пръст какво са направили и какво не са… ще отнеме страшно дълго време, а и няма смисъл, няма смисъл от това да казваме и показваме на хората какво представляват пазителите на реда.

Ако трябва да бъда и максимално честен и обективен, на тях самите не им се позволява да работят както трябва…. Не им се позволява, защото ако решат да си размърдат задниците от миризливите патрулки от „горните етажи” им се казва, просто да си затворят очите и да се направят, че нищо не са видели…. Просто баровеца с джипа дето са спипали..... "Абе има пари човека, може да ни бъде от полза някой ден" !!!

Ето за това казвам, че са безгласна институция, защото не, че не могат, просто не искат да направят нещо полезно и да покажат, че те наистина могат да бъдат пазители на реда и респектираща институция.


П.С – Иначе колкото до Перко или Перцо, не знам точно как се изговоря,мисля, че тук това е форум и е всеки има правото да изкаже мнението си, разбира се без да нарушава правилата поставени в него.

Това, че пише сходни теми, горепосоченият автор, не мисля, че е нарушение, но нека все пак модератори и администраторите да се изкажат по този въпрос !




Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
perco



Регистриран на: 17 Мар 2008
Мнения: 45

МнениеПуснато на: Пет Юни 12, 2009 7:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Миленчо, 6 теми- 7 еднакви поста, щом знаеш какво е форум би трябвало да си запознат, че това се окачествява като спам!

По темата, искате качествена полиция, но когато тя влиза в качеството си на такава ревете за полицейско насилие или се обаждате на "чиче" да ви отървава, след това пускате темички колко била скапана полицията ни в скапаната ни държава и още по в скапания ни град! Каквато кочинка си реализираме( че вече не е модерно да се каже сковем) в такава кочинка ще живеем и вместо да се замислим с какво сме допринесли за развитието на кочинката ни, ние сядаме зад клавиатурата и започваме да "раждаме" недоволсто, упреци и обвинения, след което ставаме и отново си хвърляме хартийката от мазната баничка до кошчето, защото е под нашето ниво да я оставим в кошчето, което комшийчето, страхотен тинейджър по душа макар и малко палав(хващате ли ми мисълта) се е постарало да изтърбуши предишната нощ в пиянски пристъп на величие и изразяване на физическите си способности. След което се качваме в колата си, изхвърлен от бяла държава неотговарящ на изискванията 100-годишен боклук без застраховка винетка и годишен преглед, пререждаме се на светофара и минаваме на червено, защото правилата са за балъците, пък видиш ли я сум питбул, правим Н-та колона в насрещното, бързаме, няма кои да чака и когато ни спре родния катаджия, тоя па що сака я съм у провато си му предлагаме 20 кинта с мили очи и продължаваме напред горди, даже хвалещи се вечерта в компанията след 4-тата рикийка колко сме били хладнокръвни в ситуацията, след което се качваме отново в "луксозното" си возило тип евроскрап и минаваме с минимум 130 през площада за да видят съгражданите ни( май беше по-удачно съселяните ни) колко сме луди. Съжалявам ако някой се е познал в гореизписаното!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Пет Юни 12, 2009 3:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Миленчо, 6 теми- 7 еднакви поста, щом знаеш какво е форум би трябвало да си запознат, че това се окачествява като спам!

По темата, искате качествена полиция, но когато тя влиза в качеството си на такава ревете за полицейско насилие или се обаждате на "чиче" да ви отървава, след това пускате темички колко била скапана полицията ни в скапаната ни държава и още по в скапания ни град! Каквато кочинка си реализираме( че вече не е модерно да се каже сковем) в такава кочинка ще живеем и вместо да се замислим с какво сме допринесли за развитието на кочинката ни, ние сядаме зад клавиатурата и започваме да "раждаме" недоволсто, упреци и обвинения, след което ставаме и отново си хвърляме хартийката от мазната баничка до кошчето, защото е под нашето ниво да я оставим в кошчето, което комшийчето, страхотен тинейджър по душа макар и малко палав(хващате ли ми мисълта) се е постарало да изтърбуши предишната нощ в пиянски пристъп на величие и изразяване на физическите си способности. След което се качваме в колата си, изхвърлен от бяла държава неотговарящ на изискванията 100-годишен боклук без застраховка винетка и годишен преглед, пререждаме се на светофара и минаваме на червено, защото правилата са за балъците, пък видиш ли я сум питбул, правим Н-та колона в насрещното, бързаме, няма кои да чака и когато ни спре родния катаджия, тоя па що сака я съм у провато си му предлагаме 20 кинта с мили очи и продължаваме напред горди, даже хвалещи се вечерта в компанията след 4-тата рикийка колко сме били хладнокръвни в ситуацията, след което се качваме отново в "луксозното" си возило тип евроскрап и минаваме с минимум 130 през площада за да видят съгражданите ни( май беше по-удачно съселяните ни) колко сме луди. Съжалявам ако някой се е познал в гореизписаното!



Перц/ко (не знам как е точно) аз те разбирам какво искаш да кажеш, но мисля, че Албертина има пълното право да пуска теми и да пише по конкретни теми толкова пъти, колкото иска.... но може и да греша,да оставим тези които отговарят за сайта да си свършат работата. Хубаво е, че сигнализираш за неща, които ти се струват некоректни.

Ревем от полицейско насилие, защото полицайчето идва при мен или ме спира, за да ми каже, че нямам триъгълник в багажника на колата и ме санкционира, а подминава дебелият врат, който е минал на червено, сгазил е 2 деца и баба им на пешеходната пътека и след това е написано в портокола…. „неизвестен извършител” !!!

Разбираш ли какво ти казвам, че замазват очите на хората с такива кокошкари и пионки, че са свършили някаква работа и служат на държавата си, а всъщност тези дето разплакват майки, бащи и цели семейства като са убили тяхното дете, остават от вън, под тъмните си очила и с руса курва до тях, която цяла нощ е му е въртяла дудуци и сега трябва и той малко да я поглези с хубави дрънкулки !!!

Отвори си очите и погледни същността на проблема и на темата по , която се пише !!!




Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kara



Регистриран на: 17 Яну 2009
Мнения: 19

МнениеПуснато на: Вто Юни 16, 2009 12:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Имам питане!
Нахлуване с взлом ли е, когато някой разбива веригата и катинара на портата ви и изкарва колата, която не е ваша собственост, но ви е поверена служебно с пълномощно? При това в къщи има хора - аз и малкият ми внук. Шефът на фирмата-упълномощител, е в обтегнати отношения със съпруга ми, за ненавременно и огромно забавяне в плащането на работни заплати, но питам, това ли е начина?
Цял ден се питам дали да повдигна обвинение без да се заплитам в служебните им взаимоотношения, а за това, че някой си идва, нахълтва в двора ми и аз не смея да се покажа, защото детето е с мен и не зная какво още да очаквам. Почувствах се като участник в екшън, но за разлика от американските екшъни, тук не разчитах, че някой ще ми обърне внимание.
Правилно ли постъпих? Махам се, Перник и пернишко са вече неуправляеми по отношение на сигурност и защита!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Сря Юни 17, 2009 7:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Имам питане!
Нахлуване с взлом ли е, когато някой разбива веригата и катинара на портата ви и изкарва колата, която не е ваша собственост, но ви е поверена служебно с пълномощно? При това в къщи има хора - аз и малкият ми внук. Шефът на фирмата-упълномощител, е в обтегнати отношения със съпруга ми, за ненавременно и огромно забавяне в плащането на работни заплати, но питам, това ли е начина?
Цял ден се питам дали да повдигна обвинение без да се заплитам в служебните им взаимоотношения, а за това, че някой си идва, нахълтва в двора ми и аз не смея да се покажа, защото детето е с мен и не зная какво още да очаквам. Почувствах се като участник в екшън, но за разлика от американските екшъни, тук не разчитах, че някой ще ми обърне внимание.
Правилно ли постъпих? Махам се, Перник и пернишко са вече неуправляеми по отношение на сигурност и защита!



По - скоро би трябвало да се обърнеш към адвокат по конкретният въпрос.
Аз не съм адвокат, а и предполагам, че си доста по - голяма от мен, но бих си позволил един съвет :
Търси си правата по всякакъв начин, не спирай да се опитваш да търсиш нередности и да сигнализираш за тях. Вярно е, че почти никога не ни се обръща внимание за такива неща, но все пак докато човек диша трябва да се бори и да се опитва да живее смело и достойно !!!



Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kara



Регистриран на: 17 Яну 2009
Мнения: 19

МнениеПуснато на: Сря Юни 17, 2009 9:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

"Вярно е, че почти никога не ни се обръща внимание за такива неща, но все пак докато човек диша трябва да се бори и да се опитва да живее смело и достойно !!! "
Миленчо, аз не съм от тези, които се отказват. Подтикнах съпруга си да подаде жалба в РПУ. Съжалявам, защото валят заплахи и вече влизаме в други серияли на доказване, самозащита, и не само това! Crying or Very sad
PS: Не проумявам как не умеем да разговаряме, а как е по-лесно да заплашваме и да нахлуваме у нечий дом!? Не, че не мога и не съм предприела мерки за лична защита, но съм бясна, че някой-си нарушава заслуженото ми спокойствие, заслужено от безкрайните дни на работа с цялата отдаденост и без "плюене в кладенеца, от който пием".
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Пет Авг 14, 2009 7:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
"Вярно е, че почти никога не ни се обръща внимание за такива неща, но все пак докато човек диша трябва да се бори и да се опитва да живее смело и достойно !!! "
Миленчо, аз не съм от тези, които се отказват. Подтикнах съпруга си да подаде жалба в РПУ. Съжалявам, защото валят заплахи и вече влизаме в други серияли на доказване, самозащита, и не само това! Crying or Very sad
PS: Не проумявам как не умеем да разговаряме, а как е по-лесно да заплашваме и да нахлуваме у нечий дом!? Не, че не мога и не съм предприела мерки за лична защита, но съм бясна, че някой-си нарушава заслуженото ми спокойствие, заслужено от безкрайните дни на работа с цялата отдаденост и без "плюене в кладенеца, от който пием".





Разбира се, напълно съгласен съм, понякога провокирам конкретен човек, за да вида, докъде би му стигнала смелостта не само да пише подобни неща, но и да направи нещо по въпроса !
"Вярно е, че почти никога не ни се обръща внимание за такива неща, но все пак докато човек диша трябва да се бори и да се опитва да живее смело и достойно !!! " – Тези думи си ги повтарям всеки ден, а да си призная лесно никак не ми е лесно да го правя, но…. ще стискаме зъби и ще се борим, докато дишаме и мърдаме. Но на кой ли му е лесно в този живот,по дяволите !!!

Не се отказвай, бори се, ако трябва ще излезем ида се бием с тях, когато става въпрос за нарушаване на човешките права….. не може и да си помисляме и за компромиси ! Бунтувай се, само така ще постигнеш някакъв успех ! Не се примирявай, че нищо не може да се направи, не се примирявай с това, че държавата ни е скапана, полицията корумпирана, а обществото горделиви егоисти !!!

Потърси си правата по съдебен път,знам, че е трудно, знам, че изисква много време, пари и препятствия, но знай, че имаш съмишленици, които ще те подкрепят ! (Аз съм един от тях)



Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group