Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ot kude da namerq snimki na Minior

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Порталът на град Перник - www.pernikinfo.com
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ico
Гост





МнениеПуснато на: Пет Дек 10, 2004 2:14 pm    Заглавие: ot kude da namerq snimki na Minior Отговорете с цитат

mn.spe6no mi trqbvat snimki na Minior .ako nqkoi ima ili zane nqkoi koito moje da mi dade ili puk nqkuv sait v koito moga da namerq neka da pi6e.mn.e vajno.are si4ki perni4ani koito iskat da vidqt minior pak v a grupa da se pointeresuvat.PLS
Върнете се в началото
ubiden/a
Гост





МнениеПуснато на: Чет Дек 30, 2004 10:09 am    Заглавие: .. Отговорете с цитат

http://www.sportbg.com/forums/index.php?showforum=37

тука има малко и инфо и разни снимки
Върнете се в началото
LEON{PK}



Регистриран на: 25 Сеп 2004
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Съб Яну 01, 2005 11:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Pich ako mi kajesh kakav si ,i za kvo sa ti (s kva cel shte gi izpolzvash )moje i da ti se uredi jelanieto!Ako pak si reshil da praish sait shte ti badat blagodarni mnogo fenove na minjor!!!Nadiavam se celite da sa ti blagorodni!
e-maila mi e : orlinej@abv.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
гост
Гост





МнениеПуснато на: Чет Апр 07, 2005 2:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ако кажеш за какво ще ги използваш мога да ти уредя много снимки на "Миньор", само че ще бъдат черно-бели повечетор да не кажа всички, незнам дали ще ти свършат работа
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Порталът на град Перник - www.pernikinfo.com Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group