Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Коя дискотека ви харесва най-много в града?
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Заведения
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
sony



Регистриран на: 29 Дек 2005
Мнения: 4

МнениеПуснато на: Чет Яну 12, 2006 9:59 pm    Заглавие: Коя дискотека ви харесва най-много в града? Отговорете с цитат

Nai qkata diskotekav PK za men e Jocky
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Don_Ninoff
Модератори
Модератори


Регистриран на: 26 Апр 2004
Мнения: 54
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Пет Яну 13, 2006 5:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ма то дискотеки има ли?!?аз съм чувал само за някакви дупки където се събират децата да слушат силна чалга Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
sony



Регистриран на: 29 Дек 2005
Мнения: 4

МнениеПуснато на: Съб Яну 14, 2006 6:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Emi i tva si e e vqrno na poe4eto mesta se slu6a qko 4alga ama kato ispie6 nqkolko biri i se prejivqva, ta dri ti staa gotina a za malkite e normalno(i az o6te sam si dosta malak)kato nqma ko drugo da se prai vsi4ki hodqt na diskoteka


хайде като така още доста малък да те помоля да пишеш на кирилица
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Galena



Регистриран на: 31 Юли 2007
Мнения: 14

МнениеПуснато на: Пон Авг 06, 2007 1:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Дискотеки, пълен отврат. Но не са виновни собствениците, виновни сме си ние, посетителите.
Квото и ново да отворят, читаво или не, бързо се затрива ако няма чалга. Кефеше ме Че Гевара, различни дни - различна музика, за всеки за душата. Да, но като видяха как се пълнят чалгаджийските дни първо започнаха да пускат след 1 задължително само чалга, после и постоянно. Дори и жив оркестър с бум-бами вкараха. Ето на това му се вика избор...
За останалите две-три дискотеки няма да коментирам - само дечица в тях. Предлагам тези след 30 да се съберем и да си направим партия на един караоке клуб, забранен за младежи под 25...
_________________
Вярвай в себе си!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sesili



Регистриран на: 06 Апр 2007
Мнения: 2
Местожителство: ПЕРНИК

МнениеПуснато на: Вто Окт 09, 2007 11:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

За какви дискотеки изобщо говорите в Перник!!!!! В този град дори и да се направи нещо хубаво, перничани го съсипват още на първия месец. Мога да дам и скорошен пример - Палавра Evil or Very Mad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
selskooro



Регистриран на: 12 Юни 2007
Мнения: 28
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Окт 09, 2007 3:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ееее много ясно, че ще се слуша само чалга!! То това е музика, другите простотии къде ги слушате не са!!! Некакви английски, американски и к'ви ли не чернилки слушате!!! К'ви българи сте вие бре?? Я си викни оркестърче на живо да ти прави кеф, пък и бахти яките песнички има!! Само кючек, сръбско, чалга - това е истината!! Бутнеш 10 кинта на клавиристчето и му каеш "Айде бате, подкарвай Арабия Сашко Wink - Безценно Пък и по пернишко има страшно много добри музиканти ( питайте Dj Боби , той ги знае Laughing )
Само тая музика и гравоското оро - това е истината и пернишкия дух.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Don_Ninoff
Модератори
Модератори


Регистриран на: 26 Апр 2004
Мнения: 54
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Сря Окт 10, 2007 8:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Ееее много ясно, че ще се слуша само чалга!! То това е музика, другите простотии къде ги слушате не са!!! Некакви английски, американски и к'ви ли не чернилки слушате!!! К'ви българи сте вие бре?? Я си викни оркестърче на живо да ти прави кеф, пък и бахти яките песнички има!! Само кючек, сръбско, чалга - това е истината!! Бутнеш 10 кинта на клавиристчето и му каеш "Айде бате, подкарвай Арабия Сашко Wink - Безценно Пък и по пернишко има страшно много добри музиканти ( питайте Dj Боби , той ги знае Laughing )
Само тая музика и гравоското оро - това е истината и пернишкия дух.


Задаваш ни въпрос какви българи сме щом слушаме музика на английски, немски и т.н., а в същото време ми даваш примери със сръбско, турско, циганско и т.н. Това, че умственият ти потенциал се свежда до това да "бутнеш 10 кинта на клавиристчето и му каеш Айде батко ....", говори само за себе си към коя група от населението спадаш, но когато ти го кажат се обиждаш. Защо ли?!? И това не е "пернишкият дух", а околопернишкият дух, сети се сам какво визирам. Докато преобладават селянщините в града ни, ще продължават да ни слагат под общ знаменател с хора като теб.


Последната промяна е направена от Don_Ninoff на Сря Окт 10, 2007 2:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
selskooro



Регистриран на: 12 Юни 2007
Мнения: 28
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Окт 10, 2007 12:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Колега са почвам да ти отговарям на въпросите подред! Значи сръбко, турско, циганско, румънско или каквото още се сетиш си е балканска музика, за разлика от немско и английско (колега не казвам че мразая хората, които слушат тая музика, даже и аз съм слушал такива песни и в това няма лошо). Са това с групата от населението не го схванах, просто не знам защо ви дразнят хора, които харесват тая музика - оркестри, музика на живо, хора и т.н. Точно пък Перник и региона около него е прославен с това Граовско хоро и си е нещо, като символ на тази област!! Перник е един много-як град с много-готини хора според мен и това, че се харесва яко чалга според мен е +, а не - !! Радио Ултра Перник е най-доброто радио според мене в цяла България с най-яките водещи (не говоря затова, че понякога изпростяват, а затова че правят нещо различно)!!
Са за селящината ..... Не знам какво разбираш под селящина, но с хора по пернишко както съм се смял, така с никой друг не съм!! Аз уча в София и смея да твърдя, че са много по-проклети и надути хора отколкото перничаните!! Просто за мене тая музика е духа на тоя град.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Invisible kid



Регистриран на: 14 Ное 2007
Мнения: 26

МнениеПуснато на: Сря Ное 14, 2007 2:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей "selskooro"

Забелязах,че се кефиш много на радио Ултра и на DJ-ските "подвизи" на един измислен водещ,който си няма представа,какво значи да е водещ та било и в това радио! Замислих се дали пък ти не си точно това "музикално величие" !? Да прав си нека да се слуша и Граовското хоро и останалите хора НО, защо трябва да звучи на всякъде "Казни ме Казни ме" !? Мислиш ли,че в Сърбия по техните радия звучи...да речем...Димана???
Да Перник е як град! Но айде кажи ми,защо когато минеш по улицата и слушаш реч от сорта на " я се напих вчера у адашо и ойдеме после да си допиИЕме у рибката ("квалитетно" заведение в квартал Изток) и,когато мине Golf-2/3 с регистрация ПК трябва да им сваляме шапка!?
Учил си в София! "Епа убаво де! оно е голем град това София" И аз сам учил там,работя ТАМ,приятелката ми е от ТАМ а и живея от време а време ТАМ !!! Прав си има селяния и там но,когато се блъснеш в някой човек в заведение не се стига до бой ,което е масово явление за ПК!!
Такааааа сега за музиката на живо!! Колко фенове събира на концерт Пайнер с всичките му "музикални икони"???Направи си само справка в нета да видиш колко човека е събрала Metallica! ТИ като фен на музиката на живо ходи ли на концертите на Metallica,Iron maiden, Deep Purple и още други МУЗИКАЛНИ ВЕЛИЧИЯ(без кавички тоя път),за да видиш какво е музика на живо А не Цеци Пайнера да ми вие на сценат и то не на живо де ! Нищо лично но докато мислиш,че чалгата е ном.1 все ще ни се смеят и ще ни викат"селяни" не че в СФ или ПБ не се слуша чалга или в др. големи градове Но докато се кефиш на "връти сучи" и на сфетофара бичи Азис все ще сме си "селяни" и няма да мойем по никакъв начин да ги опровергаем !!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
selskooro



Регистриран на: 12 Юни 2007
Мнения: 28
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Ное 14, 2007 8:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Но докато се кефиш на "връти сучи" и на сфетофара бичи Азис все ще сме си "селяни" и няма да мойем по никакъв начин да ги опровергаем !!
Колега нямам нищо против нито там твойте металики, айрънци, деепове и други, щом си ти аресват слушай си ги Wink , на който си му аресва ( върти сучи, оркестри, чочеци , чалга) да си ги слуша !! Аз сам на това мнение !! Никой не те кара да слушаш ни радио Ултра , ни Dj Боби и така нататъка !! Ама пък да казваш кой кво да слуша или да не слуша някак си не върви !!! Ако искам на сфетофара не Азис, че бичи , а че викнем оркестар да ми свири и пай никой нищо не може да ми каже !! Колкото и да не ви се иска тва е реалноста - Радио Ултра е едно много слушано и прославено радио ( много приятели по София го знят ) и от тука натам ще бере все повече успехи !! Dj Боби е един много добър водещ и вкарва нещо различно !! И му права евала за ентосиазма , с който работи и за това лансиране на пернишките оркестри.Поздрави и нищо лично . И не разбирам защо хора които слушат такава музика са селяни , ще ми обясниш ли моля те ????????
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Invisible kid



Регистриран на: 14 Ное 2007
Мнения: 26

МнениеПуснато на: Чет Ное 15, 2007 10:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз не казвам,че не трябва да се слуша тая музика ! Щом я има значи има почитатели ,ама да се налага така масово просто не е нормално! Аз изразявам мое мнение и не нападам никой! Ако сам си дадеш сметка ще видиш че това е музика без грам стойност!! Тя е само за да седнеш и да си пиеш ! Селкото на тая музика я прави абсолютно безсмислените и текстове и елементарната мелодия ! Казаваш това е релността ! Да така е но тая реалност ще ни изяде главите ! Едно дете на 5-6 годинки май беше не съм напълно сигурен но то си пееше оная " със задни части бийме" Е това нормално ли е за теб !! Минавам по ПК с колата и понеже обичам да слушам високо музика и явно се чува навън ! Е минавайки ме гледат все едно чумата пристига ! И аз се чуствам ебати и простака в случая!! И не мога да разбера,защо Вие ни се присмивате!? А казваш да си слушам металиките меидъновци ит.н а в следващия момент ни се присмивате !! А и повярвай ми тая музика един ден ще умре и тогава ще остане Z-ROCKa:)))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
selskooro



Регистриран на: 12 Юни 2007
Мнения: 28
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Ное 15, 2007 8:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Селкото на тая музика я прави абсолютно безсмислените и текстове и елементарната мелодия - Ееееееееееее колега те тука баш па нищо не каза , така е има прости текстове " Оххх банана ах банана кеф ми става щом го хвана " , но има и много смислени и красиви тексове - мога да ти кажа хиляди !!!!!!! Мелодията била елементарна ??? Емииии нека дойде клавириста на "Iron maiden" примерно и да ми засвири някоя ръченица , граовското или каквото и да е да видиме колко е проста !!!! Ако е толко проста защо не я свирш ти и не искарваш пари ?? Наще били пеяли глупости , па тия не пеят ли къде и ги каза ??? Пеят само , че на англисйли и повечето хора не ги разбират !
Поздрави
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Тиана



Регистриран на: 08 Сеп 2007
Мнения: 21

МнениеПуснато на: Чет Ное 15, 2007 10:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Изказвания на ограничен човек? Или се бъркам. Ти като не разбираш Мейдън какво пеят, това не означава и за тези, които ги слушат Wink Като не си сигурен за нещо, по-добре изобщо не го коментирай.

Има чалги със смислени текстове, съгласна съм. Въпреки че и аз слушам Мейдън Wink Обаче, замисли се, за какво се отнасят да речем 90% от смислените тестове на тия песни - само за любов, в което няма нищо лошо, естествено, но това вече е прекалено изчерпана тема. Винаги ще се пише за това, така е. Обаче еднообразието писва. Аз чалга, в която се пее за нещо друго, освен за любов (и производните) не съм слушала.

А сега... Ще ми назовеш ли поне по една песен от поп-фолка със ритмика, типична за ръченица или граовско хоро? Защото това, което аз съм слушала не е нищо повече от 2/4, или преведено на български - право хоро. В повечето случаи дори е толкова бързо, че и правото не може да се играе. Чакам примери Wink
_________________
...безмълвен, тихичко заглъхна неизвикан вик...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
selskooro



Регистриран на: 12 Юни 2007
Мнения: 28
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Ное 15, 2007 10:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Първо: Тиана на колко си ? Smile Мое да пиеме по нещо некой път и да си поговориме Wink . Така са ...... Щом искаш нема да ги кометирам мейдънците ( нека си трошат китарките и да си живеят хората ). Wink Каза, че съм ограничен - аз не се убиждам,така че ....... може и така да е ! Емииии има много текстове, в които не се пее за любов , мога да ти дам хиляди примери ( Момчето си отива на Хари Христов ) , адски смислен текст примерно . Абе много песни има , явно не си запозната .... Са как искаш да има чалга песни с ритмитика на граовско и ръченица ?? Аз само казах за клавириста примерно на айрънците , че тва няма да може да го изсвири ( защото това не е проста музика за правене ) Ако проявяваш интерес , ще се намериме по скайпа , мога да ти дам хиляди примери за различни стилове ( като се тръгне от турска 9-ка , та се стигне до сръбското коло ) Wink Просто баща ми е музикант и съм слушал прекалено много такава музика ( циганско , сръбско , чочек , хора , ръченици , всякакви песни ) и съм се пристратил , просто си ме кефат тия стилове ! Не казвам , че не слушам и друга музиак !!! Слушам си и деуги групи ..... Кажи кае живееш мое да дойдем да ти направим една серенада и че заобичаш тая музика Wink Само да се не фърлиш с некоя саксия да ме пребеш ей Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Invisible kid



Регистриран на: 14 Ное 2007
Мнения: 26

МнениеПуснато на: Пет Ное 16, 2007 10:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Пеят само , че на англисйли и повечето хора не ги разбират !

По принцип всеки един от нас е учил английски в училище,но друг е въпроса дали си е научил уроците!! Пък и има курсове по английски,запиши се и ще видиш,че в текстовете на мейдъновците има много по-голям смисъл, от колкото в така обичаната от теб музика!!! Казваш,че можеш да дадеш хилди примери за други текстове освен за любов !!! Ми да и аз мога да ти дам: " от кило ракия пак ще се напия","сипвай бармане до горе", "бял мерцедес ме преследва в живота"!!! има и още ама КОЛЕГА...трябва да слагаме червената точка с 18г.!!!!
Остави народната музика на старна,защото тя действително е хубава,но обърни внимание на чалгата!! Нищо лично но баща ти може ли да изсвири примерно... SEEK AND DESTROY !! НЕ ! Нали !?

А как пък реши,че не мога да свиря!!! Има диплома за завършен курс по китара ! Ходих и на курсове за барабани и мога да ти издрънкам всички хора!! Не съди по себе си !!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Заведения Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group