Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

А какво ще кажете за механа "Кракра"

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Заведения
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
sesili



Регистриран на: 06 Апр 2007
Мнения: 2
Местожителство: ПЕРНИК

МнениеПуснато на: Пет Апр 06, 2007 3:24 pm    Заглавие: А какво ще кажете за механа "Кракра" Отговорете с цитат

Според мен това е едно чудесно заведение, което няма аналог в Перник /като изключим Кукери,
но то не може да му бъде конкуренция/. Очаквам мненията ви :o
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ramires
Модератори
Модератори


Регистриран на: 12 Окт 2003
Мнения: 58
Местожителство: гр. Перник

МнениеПуснато на: Пет Апр 06, 2007 6:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За мен механа "Кракра" си е едно най-обикновено посредствено Пернишко заведение!

Обстановката е типична за населеното място, кухнята не предизвиква възторг, обслужването
и интериора също. Специфичната издължена "архитектура" в стил 50 съединени мазета
не предоставя много възможности на жадните за танци посетители на това заведение.
Музиката е ясна, а друга не може и да бъде.
В крайна сметка ще кажа, че в механа "Кракра" няма нищо интересно,
както и в останалите 98% от заведенията в града.

За "Кукери" ще замълча!
Не съм стъпвал там от близо 10 години.


---------------------------------------------------------------------------------------
ВНИМАНИЕ !!!
Мастиката в механата е доста люта!!!
Спомням си, че веднъж тотално смаза вестибуларния ми апарат.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
zmeika



Регистриран на: 12 Юни 2007
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Вто Юни 12, 2007 8:47 am    Заглавие: не Отговорете с цитат

Моите впечатления от механата са не особено добри. Не знам дали само на мен ми се случва, но всеки път като отида нещо не е наред. Или управителя (или както там го наричат) ще ме набута в най последното мазе на най забутаното място при положение че всички други маси стоят свободни, или сервитьора със ужасно вдъхновение ще се пита да бъде любезен до толкова че не знам как не започне и яденето да ми опитва, или пък нещо друго такова. А последния път преглътнах горепосочените неща и пак там отидох и си поръчах пиле с гъби и топено сирене при което нещото , което ми донесоха изглеждаше не лошо на вкус, но беше абсолютно невъзможно да се яде, защото готвача явно не се беше сетил да измие гъбите преди да ги сготви и поради тази причина цялото ястие беше пълно с пясък.
Е повече няма да ходя там.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
evelin



Регистриран на: 28 Сеп 2007
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Пет Сеп 28, 2007 4:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Преди няколко дена бях там с приятели,ужас!Преглъщаме мазето с шарени черги,но толкова бавно идваше яденето,че забравяхме какво сме си поръчали,накрая ни казаха че готвача е само един и е затрупан с работа...Е,искаме ли да сме престижна механа така не става Exclamation Evil or Very Mad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sweetlady



Регистриран на: 20 Дек 2007
Мнения: 1
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Чет Дек 20, 2007 5:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей хора, незнам защо сте така негативно настроени към това заведение. Аз лично много го харесвам. Когато имаме някакъв празник в повечето случаи го празнуваме там, защото кухнята им е на ниво, а и менюто е доста богато и разнообразно и би задоволило вкуса и на най-капризните клиенти. В механа "Кракра" няколко години правихме и новогодишните си банкети и колегите ми също много харесват заведението. И тази година няма да направим изключение.
Горещо Ви препоръчвам това заведение !!! Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
hiram



Регистриран на: 10 Яну 2008
Мнения: 1
Местожителство: PERNIK

МнениеПуснато на: Чет Яну 10, 2008 9:41 pm    Заглавие: ОТНОСНО МЕХАНА "КРАКРА" Отговорете с цитат

и аз съм съгласен напълно с казаното тук от sesili и от sweetlady. Ме- хана "Кракра" макар че е в мазе и с доста приглушено осветление, е едно от доста хубавите заведения в града ни! Може да има какво още да се желае, но аз вече съм имал семейни тържества там, а и дру ги пъти съм ходил, и винаги много ми е харесвало както на мене, така и на моите близки! Понякога съм се чудил защо от аудиоколоните зву чи една музика, а по телевизорите излъчват съвсем различни програ- ми, и все съм си мислел, че едно от двете е в повече, но в крайна сме тка това го решават собствениците на заведението! Ако въведем ед - на 10-бална оценка на заведенията в града ни, аз на Механата бих й дал 6!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Заведения Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group