"Миньор" спечели първа точка като гост в събота
Столичанка уби пешеходец,61-годишна с пет счупени ребра
Яне Анестиев
   "Беласица" - "Миньор" 0:0 на стадиона на "Вихрен" в Сандански
В събота в Сандански се срещнаха два отбора, които имат проблеми с лицензирането на стадионите си и затова играят домакинските си мачове на чужд терен. Равенството 0:0, което постигнаха двата тима , не донесе много емоции на публиката. Символичните домакини от "Беласица" за четвърти пореден кръг не успяват да отбележат гол в противниковата врата и с това минутите без гол за тима от Петрич станаха 360. Преди почивката "Миньор" имаше повече голови положения.С попадения във вратата на Манолов се разминаха Костадин Хазуров и Петров.На почивката феновете на "Миньор" за пореден път показаха своята неприязън към Димитър Алексиев. Втората част премина при териториално превъзходство на отбора на "Беласица". В 63-та минута Георги Бижев от "Беласица" вкара гол, но той беше отменен поради засада.. Четири минути по-късно след опасен удар на Станислав Руменов Манолов изпусна топката и тя за малко не влезе в собствената му врата. В самия край на мача влезлият като резерва Бикай пропусна от удобно положение, а в даденото от съдията продължение на срещата пряк свободен удар,изпълнен от Бето, доведе до среща на топката с напречната греда.