В Брезник заличиха от регистъра на БСП цяла градска организация
Велопаркинг и столова ще има в Строителния
„Мис България 2009” Антония Петрова осиновява сокол от изчезващ вид
Яне АНЕСТИЕВ
   Отборът на Локомотив (Мездра) записа поредната си издънка през лятната подготовка. В последната си контрола тимът от Мездра загуби с 1:2 срещу втородивизионния Академик (София). Това бе шеста загуба за „железничарите" през подготвителния период, които записаха само едно реми срещу юношеския национален отбор. Сухата статитиска е безмислостна към мездренчани, които за 7 мача са отбелязали само 4 попадения и са допуснали 21.Неприятно впечатление направи организацията на контролата от страна на домакините, които бяха обещали преди нея да се състои и официалното представяне на отбора за новия сезон, но близо 300-те зрители дошли да видят новите попълнения останаха разочаровани.
Резултатът беше открит от Тончев в 20-ата минута. В 41-ата минута Локомотив получи право да изпълни дузпа, но Бамба я пропусна.В 62-ата минута бившият играч на Миньор Боби Дичев отбеляза страхотен гол. Николай Божов свали топката на Дичев, който се откъсна от отбраната на мездренчани и с плътен удар направи резултата 0:2.Едва в 82-ата минута на мача новото попълнение на Локомотив Даниел Моралес успя да вкара топката във вратата на гостите. Бразилецът изпълни по перфектен начин пряк свободен удар, а за стража на „студентите" остана само да извади топката от мрежата си.