„Миньор” и „Локомотив”(Пд) не се победиха в Мурсалево
Дама оглави болницата в Радомир
Перник и Арлон подписаха мeморандум
Яне АНЕСТИЕВ
    Горан Янкович напомни че е есенния голмайстор наперничани
Миньор (Перник) и Локомотив (Пловдив) не успяхада се победят като завършиха 1:1 в контролна футболна среща, която се игра в Мурсалево.Двубоят се игра пред 500 зрители като головете бяха дело на Горан Янкович в 18-ата минута за Миньор и Ангел Йошев в 68-ата за Локо (Пд).За перничани не игра Румен Трифонов, който само преди няколко дни премина в ЦСКА.Мачът започна по-добре за „чуковете”. В 18-ата минута Янкович се възползва от лошо изчистена топка на защитата в „бяло-черно” и не остави шансове на Ставрев. До края на полувремето Миньор продължи да диктува темпото, но играчите на Тони Велков не успяха да отбележат нов гол.През втората част „смърфовете” се активизираха и в 68-ата минута изравниха резултата. Левият защитник Ангел Йошев получи пас от Николай Чипев (и двамата са юноши на ЦСКА) и бе точен за 1:1. До края на мача пловдивският тим изпусна още две отлични възможности за краен успех.На 31 януари и 1 февруари Миньор ще почива, а на 3февруари ще играе контрола с Локо (Сф), отново в Мурсалево.
„Миньор” – „Локомотив”(Пд) 1:1
(1:0) Янкович 18’
(1:1) Йошев 68’
МИНЬОР: Чворович; Ю. Иванов, Златков (46’ Стоянов), Олегов, Мутафов (69’Ашимов); Витанов, Цветков (69’ Симеонов); Павлов, Петров, Янкович (46’ Руменов); А. Николов (46’ К. Хазуров);
ЛОКО ПД: Ставрев; Мечечиев(69’ Сечков), Кюмюрджиев (61’ Гаджалов), Георгиев (61’ Каран), Бенжелюн (46’ Радев); Кики (67’ Абушев), Даксон, Чипев, Кр. Трифонов (46’ Семлер); Пума, Дембеле (69’ Марчев);