Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

От къде да си купя камера ?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
selskooro



Регистриран на: 12 Юни 2007
Мнения: 28
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Авг 20, 2007 7:00 pm    Заглавие: От къде да си купя камера ? Отговорете с цитат

Хора моля ви кажете от къде да си купя от Перник камера за видео наблюдение ?? Купих си BMW и ми откраднаха емблемите от пред блока !! Кажете моле ви къде се продават камери и такова оборудване ?? Видяло се е че сам трябва да раздавам правосъдие Twisted Evil
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Galena



Регистриран на: 31 Юли 2007
Мнения: 14

МнениеПуснато на: Чет Сеп 06, 2007 11:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

-------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------
_________________
Вярвай в себе си!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pepina



Регистриран на: 09 Авг 2006
Мнения: 10

МнениеПуснато на: Пет Сеп 07, 2007 12:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

----------------------------------------------------------
-------------------------
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Don_Ninoff
Модератори
Модератори


Регистриран на: 26 Апр 2004
Мнения: 54
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Пет Сеп 07, 2007 3:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

за да спрете да си мислите че сте толкова велики и недосегаеми ще ви позатрия постовете "мацки" (иии не се извинявам за обръщението),пък после правете пак изявления колко ви интереуват проблемите на хората
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Galena



Регистриран на: 31 Юли 2007
Мнения: 14

МнениеПуснато на: Съб Сеп 08, 2007 12:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Уф, направо се развълнувах. За пръв път ми се случва някой да ми трие постинга. Добре, ще го напиша учтиво, въпреки че подобни изцепки доста ме дразнят.
Уважаеми съгражданино selskooro. Аз карам опел, не БМВ, но често ми крадат огледалата пред блока. Опитах да държа калата си на платен паркинг, но след като я удариха докато гаражуваше, и пазача се направи на ни чул, ни видял, и оттам се отказах. Та, съвет №1 - пробвай да я оставяш на паркинг, ако наблизо има такъв, и ако пазача ти е приятел.
Съвет №2 - тъй като до скоро се занимавах с охранителна дейност, имам наблюдение, че една от водещите фирми в областта на видеонаблюдението е Рак секюрити. Пробвай да я намериш с търсачка с нета, лесно ще се добереш до координати.
Надявам се, че уважаемия админ, когото безкрайно уважавам този път няма да затрие мнението на "мацката". Благодаря за което!
_________________
Вярвай в себе си!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Don_Ninoff
Модератори
Модератори


Регистриран на: 26 Апр 2004
Мнения: 54
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Съб Сеп 08, 2007 8:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="Galena"]Уф, направо се развълнувах. За пръв път ми се случва някой да ми трие постинга. Добре, ще го напиша учтиво, въпреки че подобни изцепки доста ме дразнят.
Уважаеми съгражданино selskooro. Аз карам опел, не БМВ, но често ми крадат огледалата пред блока. Опитах да държа калата си на платен паркинг, но след като я удариха докато гаражуваше, и пазача се направи на ни чул, ни видял, и оттам се отказах. Та, съвет №1 - пробвай да я оставяш на паркинг, ако наблизо има такъв, и ако пазача ти е приятел.
Съвет №2 - тъй като до скоро се занимавах с охранителна дейност, имам наблюдение, че една от водещите фирми в областта на видеонаблюдението е Рак секюрити. Пробвай да я намериш с търсачка с нета, лесно ще се добереш до координати.
Надявам се, че уважаемия админ, когото безкрайно уважавам този път няма да затрие мнението на "мацката". Благодаря за което![/quote]

не било кой знае колко трудно нали,но трябваше по грубият начин да стане!
Поздрави!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Pepina



Регистриран на: 09 Авг 2006
Мнения: 10

МнениеПуснато на: Съб Сеп 08, 2007 6:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хахахахаха Very Happy
Смятам, че никой не се прави на велик или.... как беше "недосегаем". Но определено съм на мнение, че този форум е направен за забавление и търсене на помощ при истинска нужда. Много е скучно... та дори досадно да четеш неща от сорта: "От къде да си купя камера или КУПИХ СИ ЕПИЛАТОР ЗА КРАКА!!!!! " Освен това никъде не видях някой да е казал, че се интересува от проблемите на хората. Хахахаха разбира се, че не влизам в този сайт, за да се обременявам с още проблеми и да се превръщам в "кошче за душевни отпадъци". В този сайт смятам, че всички търсим хора с виждания като нас и нещо, което да ни заинтригува, развесели и отърве от ежедневните ангажименти. Освен това при наличието на интернет (прецених, че човека има достъп до интернет, защото е написал писмо във форума, а това не може да стане с пощенски гълъб) може да не занимава целия град с това, че си е купил нова кола, а да влезне в гугал и там да си провери, за това което го интересува. А още по-лесно би било да влезне в един магазин за техника с обикновенни любителски камери и да попита да ли продават охранителни и ако не от къде да си вземе!!!! Но нека спрем да пълним този форум с излишни и безсмислени неща и без това си има достатъчно такива и да продължим да създаваме теми като "Готини гаджета ли са перничанки и перничани?!", където с удоволствие всеки би убил два часа от времето си, като запазим добрия език и етикет. Живей те, усмихвай те се и не се мъчете да ни откажете от посещението ни на този форум. Laughing Smile
ВОЛЯ
ЕКСТРОВЕРСИЯ
ЕМПАТИЯ
ИНТРОВЕРСИЯ
ЛОКАЛИЗАЦИЯ НА КОНТРОЛА
ТЕМПЕРАМЕНТ
ХАРАКТЕР
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Invisible kid



Регистриран на: 14 Ное 2007
Мнения: 26

МнениеПуснато на: Сря Ное 14, 2007 5:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Selskooro Smile)) на шега ти го казвам ! Smile)))
Мисля че DJ-Боби оттт... как беше...радио Ултра се занимава с продажба на такива техникиSmile) Шегувам се Smile)
Търси в Google-то ! И да се надявам когато четеш това да не е късно вече и да не ти трябва камераSmile)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group