Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Водещия на Радио Ултра
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
perco



Регистриран на: 17 Мар 2008
Мнения: 45

МнениеПуснато на: Сря Юни 25, 2008 11:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мацко, писе, тук не става дума дали ще "стигнем хамериканците" или кога ще ги стигнем, за такива като теб, големото добрутро, баш бай ганьовците или вече се делим на "ние" бай..... тук и "вие" бай....... там?!? Да хората се защитават, имат ново (нещо което на теб ти убягва), но такива жалки същества като теб поставящи ме редом с изметта на българското и българщината ме отвращават и спокойно бих нарекъл небългари (каквито са всъщност)! Дерзай си там в "испански" пък дано намериш някой "най-гадния мангал" да те защитава и неоплюва.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ramires
Модератори
Модератори


Регистриран на: 12 Окт 2003
Мнения: 58
Местожителство: гр. Перник

МнениеПуснато на: Сря Юни 25, 2008 11:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мила Ненке,

Използвай Кирилица!!!

Ако си забравила какво е това... моля те да си припомниш тук


P.S.
perco идеално е усетил що за човек си...
Аз ще си спестя коментара.



----------------------------------------------------------------------
...а малките човечета пишат с малки буквички...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
leia1280



Регистриран на: 09 Фев 2008
Мнения: 45
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Сря Юни 25, 2008 11:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ramires написа:
Мила Ненке,

Използвай Кирилица!!!

Ако си забравила какво е това... моля те да си припомниш тук


P.S.
perco идеално е усетил що за човек си...
Аз ще си спестя коментара.



----------------------------------------------------------------------
...а малките човечета пишат с малки буквички...


Я да се намеся аз тук!!!Слушай ме драги ми смехурко ,не мога да разбера какво точно е усетил perco, той да не би да има някакви взаимоотношения с нея че чак пък бил я усетил,усетил е може би нещо друго,трудно да усети нея! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing .А ти драги ми админчо (ако в действително си такав),за кирилица няма да говорим ,защото не е единствената която пише на латиница!?Пък и какво от това че е латиница нали се разбира,не е нужно да смалаваш толкова буквите ,че трябваше да си сложа 10 дйоптер за да прочета точно за какво иде реч.Хайде да си имаме уважението и да не се обиждаме,се пак това е форум и всеки може да изразява своето мнение.По тази тема до тук.Ае чаоооооо
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
leia1280



Регистриран на: 09 Фев 2008
Мнения: 45
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Сря Юни 25, 2008 12:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

leia1280 написа:
Самия факт, че забелязвам маймуница в поста ти дълбоко ме навява на "байганьовщината", която споменаваш! Модерно е да плюваш по несподелящи мнението ти несъмнено! Винаги ми е било интересно, защо хората видели "как живеят хората" не се опитат да "присвоят" някоя човешка черта от така наречените "хора", а си тъпчат на нивото до което са стигнали в дупката от която са изпълзяли ?!?Слушайте си селянщината по радиото, но престанете да ни убеждавате, че това правата вяра и трябва да споделяме ниЗките ви потребности на малки човечета!


Ето ме и тук да обяснявам отново,че вече страшно ми писна от детската градина Laughing.Къде го този МАЙМУНЕЦ,че не го виждам аз?! Shocked .Първо да ти кажа това е мнение не е плюене както сам си го разбрал.Или ти си защнитник на незадоволената госпожа или госпожица ALEGRIA?!Второ за ниво не може да се говори защото аз не го виждам това ниво в теб така че няма смисъл да обяснявам какво е ниво,общество,хора и т.н.В теб освен завист нищо друго не виждам.И за коя точно селянщина говориш ,че отново не се сещам,като не ти изнася радиото никой не те кара да го слушаш,явно само приказваш а сигурно денонощно слушаш РАДИО УЛТРА ПЕРНИК?!И отново да спомена:ТОВА Е ФОРУМ НЕ КЛАННИЦА ЯСНО?!Айде да спра до тук,че ще почна с по вулгарен тон и тогава става опасно.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ramires
Модератори
Модератори


Регистриран на: 12 Окт 2003
Мнения: 58
Местожителство: гр. Перник

МнениеПуснато на: Сря Юни 25, 2008 12:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хахахахахах.... Laughing

leia1280,

Признавам, че сериозно ме развесели.... Laughing


P.S.
Moderator
Можете да модерирате този форум



--------------
...хахаха...


Последната промяна е направена от Ramires на Сря Юни 25, 2008 12:54 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
leia1280



Регистриран на: 09 Фев 2008
Мнения: 45
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Сря Юни 25, 2008 12:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ramires написа:
Хахахахахах.... Laughing

leia1280,

Признавам, че сериозно ме развесели.... Laughing


P.S.
Moderator
Можете да модерирате този форум



--------------
...хахаха...




хехехехехехех добре че съм аз та да ви развеселявам иначе ще ви е скучно Laughing Laughing ,айде и вземи да модерираш малко форума,че така нещо не ми харесва Laughing Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
perco



Регистриран на: 17 Мар 2008
Мнения: 45

МнениеПуснато на: Сря Юни 25, 2008 12:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

perco написа:
Самия факт, че забелязвам маймуница в поста ти дълбоко ме навява на "байганьовщината", която споменаваш! Модерно е да плюваш по несподелящи мнението ти несъмнено! Винаги ми е било интересно, защо хората видели "как живеят хората" не се опитат да "присвоят" някоя човешка черта от така наречените "хора", а си тъпчат на нивото до което са стигнали в дупката от която са изпълзяли ?!?Слушайте си селянщината по радиото, но престанете да ни убеждавате, че това правата вяра и трябва да споделяме ниЗките ви потребности на малки човечета!


leia1280 написа:
Ето ме и тук да обяснявам отново,че вече страшно ми писна от детската градина Laughing.Къде го този МАЙМУНЕЦ,че не го виждам аз?! Shocked .Първо да ти кажа това е мнение не е плюене както сам си го разбрал.Или ти си защнитник на незадоволената госпожа или госпожица ALEGRIA?!Второ за ниво не може да се говори защото аз не го виждам това ниво в теб така че няма смисъл да обяснявам какво е ниво,общество,хора и т.н.В теб освен завист нищо друго не виждам.И за коя точно селянщина говориш ,че отново не се сещам,като не ти изнася радиото никой не те кара да го слушаш,явно само приказваш а сигурно денонощно слушаш РАДИО УЛТРА ПЕРНИК?!И отново да спомена:ТОВА Е ФОРУМ НЕ КЛАННИЦА ЯСНО?!Айде да спра до тук,че ще почна с по вулгарен тон и тогава става опасно.


Ако се беше постарала да оформиш цитата си както трябва щеше да разбереш за какво говоря, да това е форум и всеки има право на мнение, но мнение, не натрапване на мнение, а дали съм защНитник( комично се получи) на Алегрия, да защитник съм и поне до толкова, до колкото съм защитник на всеки с различно мнение на твоето и групичката селянчета обожаващи лайняното радио (ох че се отплеснах с мръсотии), да не ми изнася радиото и не го слушам, но чета тук постове на маймуница (небългарица ко не ти е ясно) относно професионализма и класата за някаква субстанция появила се на белия свят от анално отверстие. Казах и ще повторя: енджойвайте си селянщината по любимата ви радио станция, но не ми натрапвайте мнението си като еталон!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
leia1280



Регистриран на: 09 Фев 2008
Мнения: 45
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Сря Юни 25, 2008 12:46 pm    Заглавие: ....... Отговорете с цитат

Абе сельо,кой ти натрапва мнение,бе?!Що четеш тогава я си намери тема по която да пишеш,тук няма място за кретени.Я да питам сега това нови думи ли са в българския език:"защНитник","небългарица"?Незнам дали "маймунеца",както го наричаш е излязал от там кадето казваш,но може би ти си излязал от там Laughing.И относно кафяво жълтото Радио както го наричаш,що не ходиш да се гръмнеш някаде,а?Като не ти изнася,не го коментирай.Айде защитавай колкото искаш,и най-добрия вариант е да се завреш там къде слънце не те огрява.Айде чао че немога да се занимавам с селянчета като тебе Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
perco



Регистриран на: 17 Мар 2008
Мнения: 45

МнениеПуснато на: Сря Юни 25, 2008 1:00 pm    Заглавие: Re: ....... Отговорете с цитат

leia1280 написа:
Абе сельо,кой ти натрапва мнение,бе?!Що четеш тогава я си намери тема по която да пишеш,тук няма място за кретени.Я да питам сега това нови думи ли са в българския език:"защНитник","небългарица"?Незнам дали "маймунеца",както го наричаш е излязал от там кадето казваш,но може би ти си излязал от там Laughing.И относно кафяво жълтото Радио както го наричаш,що не ходиш да се гръмнеш някаде,а?Като не ти изнася,не го коментирай.Айде защитавай колкото искаш,и най-добрия вариант е да се завреш там къде слънце не те огрява.Айде чао че немога да се занимавам с селянчета като тебе Laughing


Драга ми офчице (това не иде от желанието ми да те обидя, просто поговорка: ти му говориш, то рупа ли рупа), ако си правеше труда да четеш малко по усърдно вместо да измисляш начини да се нископоставиш щеше да разбереш без обяснения, че цитата ти е грешен, че защНитник е твоя думичка и още куп тъпизми и ругатни, които сътвори, неграмотно написани на всичкото отгоре! Не става дума за "маймунец" лельо или лейло там както беше а за "маймуница" и това е термин (несрещан от теб) усмиващ писането на небългарски в български ефир(един вид), но то това е форма и проява на култура липсваща в твоето поведение на високо ерудиран човек използващ думички като "сельо", "някАде, "излязАл" и т.н. Недей се пени толкова, че на таз жега ще получиш разрив, оп ти вече си го получила. Не можеш да ми кажеш какво да чета и къде да се завирам, колкото и голямо желание да напира в теб и запомни от мен ругатните по адрес на обкръжаващите те говорят за нивото и капацитета на умствения ти потенциал!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
leia1280



Регистриран на: 09 Фев 2008
Мнения: 45
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Сря Юни 25, 2008 1:51 pm    Заглавие: Re: ....... Отговорете с цитат

perco написа:
Драга ми офчице (това не иде от желанието ми да те обидя, просто поговорка: ти му говориш, то рупа ли рупа), ако си правеше труда да четеш малко по усърдно вместо да измисляш начини да се нископоставиш щеше да разбереш без обяснения, че цитата ти е грешен, че защНитник е твоя думичка и още куп тъпизми и ругатни, които сътвори, неграмотно написани на всичкото отгоре! Не става дума за "маймунец" лельо или лейло там както беше а за "маймуница" и това е термин (несрещан от теб) усмиващ писането на небългарски в български ефир(един вид), но то това е форма и проява на култура липсваща в твоето поведение на високо ерудиран човек използващ думички като "сельо", "някАде, "излязАл" и т.н. Недей се пени толкова, че на таз жега ще получиш разрив, оп ти вече си го получила. Не можеш да ми кажеш какво да чета и къде да се завирам, колкото и голямо желание да напира в теб и запомни от мен ругатните по адрес на обкръжаващите те говорят за нивото и капацитета на умствения ти потенциал!






Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing .Ще ме умори от смях това ЧОВЕЧЕ.Ти на колко години си бе, момко? Laughing Незнаех,че оВчица/е( офчице)се писало с "Ф" Laughing .Май някой е пропуснал първата година от началното училище Laughing .Айде да не говорим за умствен потенциал че май ти липсва на тебе.Mожеш да пуснеш една тема ДУЕЛ.Тук не е мястото за разправа Laughing Laughing Не се притеснявай,аз разрив няма как да получа,но май ти си получил разрив,пийни едно от онези розовките хапчета да не се наложи да викаме линейка Laughing А да щях да забравя не съм ЛЕЛЯ,Лейло-LEIA(ЛЕЯ-така се чете,но явно и английския си пропуснал Laughing )Трябва да спра че ще ме награди модератора(нищо лично кам него)просто такива "хора"като това нареченото perco ме принуждават да говоря глупости.Айде за пореден път ЧАООООООО
Laughing Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Сря Юни 25, 2008 4:19 pm    Заглавие: Отговор Отговорете с цитат

Ей този Боби ви е бръкнал на всички по моцъците и задниците значи, ще се избиете да го защитавате и възхвалявате, ще се изядете един друг зареди онова подобие на човек !!! Shocked
Деба пернишката простотия грозна за нищо не ставате !!! Evil or Very Mad

Не ме е яд че харасвате подобни щуротий които прави този идот , някой са си свикнали с простотията толкова много , че когато имат възможност да се отделят за миг от нея те не искат да го правят !!!

Е щом искате да се наслаждавате на такива изпълнение слушайте си го и тънете в глупащината ! Exclamation Да ви е сладко !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
leia1280



Регистриран на: 09 Фев 2008
Мнения: 45
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Сря Юни 25, 2008 7:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Уффффффффффффффффффффффффффф ,че интелигенция има в този форум. Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Сря Юни 25, 2008 8:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Но явно не е е достатъчна !!! Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nena



Регистриран на: 03 Ное 2007
Мнения: 40

МнениеПуснато на: Сря Юни 25, 2008 9:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ramires написа:
Мила Ненке,

Използвай Кирилица!!!

Ако си забравила какво е това... моля те да си припомниш тук


P.S.
perco идеално е усетил що за човек си...
Аз ще си спестя коментара.



----------------------------------------------------------------------
...а малките човечета пишат с малки буквички...



RAMIRES AMA MAI KOGA TI PISHA NA ISPANSKI SI TRAESH TOGAVA SE RAZBIRAME S TEB.NE SUM ZABRAVILA BYLGARSKIQ NQMA NUJDA OT TVOQTA POMOSHT.PAK VI KAZVAM DALI E LATINICA ILI KIRILICA QVNO ME RAZBIRATE SHTOM ME SLEDISH DA KRIESH MOETO PISANE NE SUM EDINSTVENATA AKO SI POGLEDNESH FORUMA MAI SHE ZALICHISH POLOVINATA NAROD I SHE TI OSTANE PERCO NAI UMNIQ KAKTO MU LICHI PO IMETO
I OSHTE TAKIVA NEDORASLI DA RAZMISHLQVAT KAT HORA.


Laughing Laughing Laughing SEGA POCHETI KIRILICA AKO SI Q ZABRAVIL Laughing Laughing Laughing


РАМИРЕС АМА МАЙ КОГА ТИ ПИША НА ИСПАНСКИ СИ ТРАЕШ ТОГАВА СЕ РАЗБИРАМЕ С ТЕБ.НЕ СЪМ ЗАБРАВИЛА БЪЛГАРСКИЯ НЯМА НУЖДА ОТ ТВОЙТА ПОМОЩ.ПАК ВИ КАЗВАМ ДАЛИ Е НА ЛАТИНИЦА ИЛИ КИРИЛИЦА ЯВНО НЕ МЕ РАЗБИРАТЕ ЩОМ МЕ СЛЕДИШ ДА КРИЕШ МОЕТО ПИСАНЕ НЕ СЪМ ЕДИНСТВЕНАТА АКО СИ ПОГЛЕДНЕШ ФОРУМА МАЙ ЩЕ ЗАЛИЧИШ ПОЛОВИНАТА НАРОД И ЩЕ ТИ ОСТАНЕ САМО PERCO НАЙ-УМНИЯ КАКТО МУ ЛИЧИ ИМЕТО.И ОЩЕ ТАКИВА ДА РАЗМИШЛЯВАТ КАТ ХОРA
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
nena



Регистриран на: 03 Ное 2007
Мнения: 40

МнениеПуснато на: Сря Юни 25, 2008 10:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

perco написа:
Мацко, писе, тук не става дума дали ще "стигнем хамериканците" или кога ще ги стигнем, за такива като теб, големото добрутро, баш бай ганьовците или вече се делим на "ние" бай..... тук и "вие" бай....... там?!? Да хората се защитават, имат ново (нещо което на теб ти убягва), но такива жалки същества като теб поставящи ме редом с изметта на българското и българщината ме отвращават и спокойно бих нарекъл небългари (каквито са всъщност)! Дерзай си там в "испански" пък дано намериш някой "най-гадния мангал" да те защитава и неоплюва.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

АБЕ PERCO АМА ТЕБ КОЙ ТИ Е СЛОЖИЛ ТОВА ИМЕ НЕ Е СБАРКАЛ НА ДОСТА ХОРА ЛАЗИШ ПО НЕРВИТЕ КАТ ГЛЕДАМ И НА ДОСТА МАЙКИ ПОЛАЗИ АМА ТЕ ПОСТАВИХА НА МЯСТО И ТИ НЕ СЕ ОТКАЗВАШ МАЙ НЕ СИ ДОРАСЪЛ ЗА ДА СТИГНЕШ ХАМЕРИКАНЦИТЕ ИМА ДОСТА ДА ШУШНЕШ НА МЕН НЕ МИ Е УБЕГНАЛО НИЩО И НЕ СЪМ ЖАЛКА ТОЧНО ТАКИВА КАТО ТЕБ СА ИЗМЕТТА НА БЪЛГАРСКОТО В ЧУЖБИНА АКО НЕ ВЯРВАШ МИЛЕНЧО ЩЕ ТИ ОБЯСНИ НАЛИ ТАКА БЕ КАКИНОТО Я МУ КАЖИ В ИСПАНИЯ КАК СА ТАКИВА КАТ ВАС ВСЕЗНАЙКОВЦИТЕ АМА СА НУЛА РАЗКАЖИ МУ ЗА ВСИЧКИ РАСИ КАК СЕ ЗАЩИТАВАТ САМО НИЕ СМЕ НА ПРЕЕБИ ДРУГАРЧЕ АМА ТОВА Е ДР. ВЪПРОС.И ДРУГОТО МАЙ СЪМ ТЕ ЗАСЕГНАЛА ХАМЕРИКАНЧЕ С МОЯ МАНГАЛ Е ТАКА ЦЕНЯ СИ ГИ НЕЗАВИСИМО КАКЪВ Е РОДЕН В ТЯХНАТА ДЪРЖАВА СИ ГО ЗАЩИТАВАТ.Я МИ КАЖИ ТИ ОТ КЪДЕ ЗНАЕШ ЧЕ ТОВА РАДИО НЕ Е ХУБАВО МАЙ СИ ГО СЛУШКАШ ТАЙНИЧКО А И ТЕ ДРАЗНИ DJ BOBBY АМА ДО КОЛКОТО ЗНАМ НЕ Е ПЕРНИЧАНИН СОФИЯНЕЦ Е НЕ ЗАВИЖДАТЕ НА КАРИЕРАТА МУ И КОИТО ДА Е НЕ ЗАВИЖДАЙ ЧЕ МН.ЛОШО ДА НЕ СЕ ПОБОЛЕЕТЕ МНОГО СТЕ МЛАДИ ПЪК ФОРУМА БЕЗ PERCO НЯМА ДА Е ИНТЕРЕСЕН.ПОНЕЖЕ СЪМ МАЛКО ЧОВЕЧЕ ЩЕ ПИША С ГОЛЕМИ БУКВИ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 4 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group