Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Готини гаджета ли са перничани ?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mirela nikolova



Регистриран на: 11 Яну 2006
Мнения: 1
Местожителство: atina

МнениеПуснато на: Сря Яну 11, 2006 12:08 pm    Заглавие: mmmmda Отговорете с цитат

da da da perni4ani sa si mucka....6tom maja mi e ot va6ia zabelejitelen grad zna4i staaat. ta samo da si izkaja mnenieto...za jenskite v pernik...mi sorry macki ama dale4e ot majo mi 4e ne iskate da imate problemi s men!!!!poviarvaite mi.
ta za majete na pernik-super ste!!!nai nai!!!!az li4no mnogo vi cenia i respectivno Vi uvajavam...no samo do tuk. kajete na maja mi 4e go obi4am!!!!mnogo go obi4am!!!!samo nego i nikoi drug!!!!!znam 4e i toi men...obi4amk pernik sa6to...nai iakia grad
_________________
w6
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
*Lady*Black*



Регистриран на: 17 Фев 2008
Мнения: 3

МнениеПуснато на: Нед Фев 17, 2008 6:35 pm    Заглавие: Re: mmmmda Отговорете с цитат

Незнам, аз съм донякъде учудена от коментарите в другата тема относно перничанките. Перничаните...е зависи...намират се и свестни пичове, но има и големи простаци...както навсякъде.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
koki4e



Регистриран на: 26 Фев 2008
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Вто Фев 26, 2008 2:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да бъдем честни в почти всеки град хората говорят на някакъв диалект, само че по-умните от тях се стремят да го премахнат от речника си.Така е и в Перник.Случвало ми се е да седя в кафе и да не ми е приятно от компанията на съседната маса идея си нямате за каква простотия става на въпрос, това са млади момичета и момчета, какво общество ще градят незнам Question
_________________
Животът се измерва не по броя на вдишванията, а по моментите, които карат дъхът ти да спре.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
selskooro



Регистриран на: 12 Юни 2007
Мнения: 28
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Фев 26, 2008 2:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абееее та то у София ората си думат с ебати диалекта, ти па на перничаните си трагнал да им тражиш кусур ( за такъв диалект ли говориме ?)Пфффффф превземки, превземки та до немай каде , секи да си говори както си иска, пък и диалекта не го възприемам като проблем, даже ме радва в някои ситуации
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nena



Регистриран на: 03 Ное 2007
Мнения: 40

МнениеПуснато на: Сря Фев 27, 2008 1:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

E bezumni lude zashto se sramuvate ot vashiq dialekt,ama toi si e mnogo krasiv da chuesh "shto stava u Pernik" Wink .Momicheta pernishki prestanete da gledate tolkoz filmi princove ne chakaite.Mnogo sa si gotini momchetata u Pernik.Slezte na zemqta stiga ste xfurchali princoveta ne sushtestvuvat veche.Ae chao Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
Ramires
Модератори
Модератори


Регистриран на: 12 Окт 2003
Мнения: 58
Местожителство: гр. Перник

МнениеПуснато на: Пет Фев 29, 2008 11:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ненке... ма що стаа Ненке У Испанията бе ?!!!

Ако немаш възможност Ненке да поУзваш кириУица мое да поУзваш т'ва ТУК

А диаУектО... Уникален е!!! ЗамисУям се за патентоване ...


-----------------------
Ненке, Ненке ???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
nena



Регистриран на: 03 Ное 2007
Мнения: 40

МнениеПуснато на: Нед Мар 02, 2008 7:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ami y Ispaniq sme si mnogo dobre RAMIRES, dali she ti pisha na kirilica ili latica se she me razbesresh.A taka slagai "Y" mnogo ti xodi na dialekto.Sho da te pravq chedo che si se rodil u PERNIK e tva ti e dialekto ne se sramuvai.Ae ne se kosi tolkoz.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
nena



Регистриран на: 03 Ное 2007
Мнения: 40

МнениеПуснато на: Пет Мар 07, 2008 6:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

EI RAMIRES SHE TI GO NAPISHA I NA ISPANSKI " ME DA IGUAL"-PREVEDI SI GO Laughing DALI SI MODERATOR ILI KAKUV SHE DA SI I DA MAXASH MOETO PISANE
VLIZAI PO CHESTO AZ NQMA DA SPIRAM DA TI PISHA.AE DRUG DEN SHE TI PISHA NA KIRILICA I NE SE KOSI TOLKOZ PAK TI GO KAZVAM.NE SUM EDINSTVENATA S LATINICA Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
Ramires
Модератори
Модератори


Регистриран на: 12 Окт 2003
Мнения: 58
Местожителство: гр. Перник

МнениеПуснато на: Съб Мар 08, 2008 12:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

No importa. Cuándo usted empieza escritura en búlgaro yo pararé el cambio sus mensajes. Goce su permanece.







-------------------------------
Yo le estaré esperando.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
nena



Регистриран на: 03 Ное 2007
Мнения: 40

МнениеПуснато на: Съб Мар 08, 2008 3:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Mui bien Ramires me encantas, pues mira sera mejor que nos escribimos a español aver si por una puta ves nos entendemos.sigue asi thumbleft SALUDOS
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
nena



Регистриран на: 03 Ное 2007
Мнения: 40

МнениеПуснато на: Съб Мар 08, 2008 3:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
-------------------------------
Yo le estaré esperando.


PERO DONDE ME ESTAS ESPERANDO Y PERNIK,HAORA NO PUEDO VENIR LO SIENTO PERO EL VERANO LLEGARE Wink PUEDE SER QUE NOS VEMOS Y ME ESEÑARAS COMO ESCRIBIR A KIRILICA Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Съб Авг 16, 2008 12:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

олелел...това е най-интересната тема за мен в форума! Very Happy Very Happy Very Happy
За мен Перничани са най-подходящите мъже в цяла България-за каквото и да било! Извинявам се на жените,може да се озлобят към мен,но аз за себе си съм го доказала,че е така.
1. Това с пернишкия акцент е много много сладко. Все едно Италианец ми ховори на ушенце,а даже ако заеква мъничко - още по-чаровен става.
2. За красотата - да Красивия Перничанин си е красота, и то неземна - сладка усмивка , ....шарещи очички, .....хубави бузки, ....тяло като тяло , няма значение дали на нивата или при ремонта на къщата е изваяно Very Happy - просто неустоимо.
3.Самочувствието е на 6 - което за един мъж е номер едно,защото иначе няма да гледам на него като мъж.
4. Секса - тук вече може малко да се поспори. Перничанинооо, бъди винаги нежен и чувствен и покажи и мъжеството си в секса. А не да си минал поне 5 бройки без да си показал,че можеш да се справяш добре. Поне на една да беше доказал ,че можеш Laughing .. Рядко са мъжете, които за били поне месец с жена и не да се самохвалят, а да им бъде завиждано от останалата мъжка част за страхотната жена.
5.Мъже, слушайте приятеките си!!!!! Не наричайте приятелката си жена...Когато една жена ви бъде първо най-добрата приятелка,а после имате и брак заедно, тогава тя е жена.......през останалото време си е просто дете Rolling Eyes
6. Пернишкия мъж е много способен, интелигентен и освободен - Cool страхотни качества . Лошото е,че на 10 000 мъже-перничани-красавци,...се падат само 100 готини перничанки. Shocked ...така е,но да ви кажа - има страшно много красиви и подходящи жени за вас извън Перник- просто идете да си ги вземете..А вашите перничанки си ги пратете на гурбет Smile
7.Проспускам много неща- подсетете ме за кои и пак ше пиша Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Съб Авг 16, 2008 12:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Така ми се иска да визирам имената на двама страхотни Перничани, но ще запазя разказите само за себе си - само мога да кажа,че са пълни противоположности, но и двамата ме привличат Very Happy Very Happy Де да ме разбираха и те защо е така!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Съб Авг 16, 2008 7:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Така ми се иска да визирам имената на двама страхотни Перничани, но ще запазя разказите само за себе си - само мога да кажа,че са пълни противоположности, но и двамата ме привличат Very Happy Very Happy Де да ме разбираха и те защо е така!


Абе давай смело бе мацко, назови имената на тези две млади жребчета, не се притеснявай ! Smile

Именно и аз за това ти написах в предишните теми, че има както свесни перничани, така и идиотчета мека казано, както на всякъде по света ! Laughing А за това, че и двамата те прилвиличат....... еми кофти работа, когато си раздвоена, но внимавай пък да не стане така, че да си от два стола та на земята ! Confused
Един съвет - "Избирай със сърцето, защото лицето привлича, но сърцето ОБИЧА !!! love6


Широко затворени очи


Последната промяна е направена от Миленчо на Пон Авг 18, 2008 8:34 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Нед Авг 17, 2008 12:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще си ги запазя тези две имена,че са златни Smile

Те са много свестни мъже, но понякога всеки мъж се прави и на 'идиотче'! Видях им и двете страни....
За това дали ме привличат - дам , наистина ме привличат,и то много....
ааа ,Дали съм раздвоена - ще кажа не. Не притежавам нито единия, нито другия - затова нямам какво да деля в себе си.
За 'двата стола, та на земята' какво да кажа. Трябва веднъж да седнеш и на единия и на другия стол, и вече можеш да избереш кой ти е по-удобен и да си седнеш само на него....Ако не ти са удобни и двата, ти го наричай падане на земята,а аз ще кажа ,че вероятно третия стол МОЖЕ да бъде удобен.Затова мъже - когато се научите как да бъдете удобни,тогава една жена винаги ще стои на вас Smile)
За това "избирай със сърцето' бих казала - Трябва две сърца да се намерят и слеят във едно. Всяко сърце в началото е цяло,....времето къса малко по малко парчета от всяко сърце....и когато две сърца се открият и с половинките,които са им останали оформят пак цяло сърце....тогава изборът е направен и е правилният.
Бих обичала и двамата младежи,които споменах,но мисля,че времето има още да руши сърцата им,и моето също.А дали моята половинка ще пасне на тази на един от двамата-пак с времето ще разбера Smile
Благодаря ти Миленчо, много хубаво беше отговорил на моите мисли. Впечатлена съм!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group