Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

В модерни времена живеем...

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
клеопатра



Регистриран на: 25 Авг 2009
Мнения: 43
Местожителство: в сърцето на един мъж

МнениеПуснато на: Вто Авг 25, 2009 4:59 pm    Заглавие: В модерни времена живеем... Отговорете с цитат

Как гледат нашите баби и дядовци на новите технологии-компютри,мобилни телефони ...Разказваха ми как една баба се чудела защо си говори внука и сам,че и ръкомаха даже,обяснява на някой невидим нещо...А смут на бабата просто всял...bluetooth. Имате ли подобни случки?
_________________
Само преживените неща са истински разбрани!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Нед Авг 30, 2009 1:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ххахах, да, определено за тях това е нещо напълно чуждо и дори табу .Но няма и как иначе, след като дори телевизорът е влязъл в България като технология преди около 50-60 години.

Мен баба ме питаше какво разнасям този малък куфар на горе на долу и какво ли мога да събера в него…..

Но по лични наблюдения в последните няколко години бабите и дядовците започнаха да се справят с мобилните телефони, разбира се с помощта на децата си и най – вече внуците си.



Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group