Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

За зъболекарите в перник

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Порталът на град Перник - www.pernikinfo.com
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
viktoalia



Регистриран на: 04 Яну 2009
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Нед Яну 04, 2009 11:15 pm    Заглавие: За зъболекарите в перник Отговорете с цитат

МОля да ми препоръчате добър зъболекар. По възможност кабинета да му е в центъра, че нямам възможност да ходя по-далече. Благодаря ви предварително
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
angi_n



Регистриран на: 16 Яну 2009
Мнения: 1
Местожителство: перник

МнениеПуснато на: Пет Яну 16, 2009 3:35 pm    Заглавие: за зъболекарите Отговорете с цитат

Здрасти мога да ти препоръчам едни зъболекари.Кабинетът се намира зад тенис кортовете на първа гимназия.Казват се Крумови двама братя.Аз съм много доволна.АСТО-ДЕНТ.Успех
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
viktoalia



Регистриран на: 04 Яну 2009
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Пон Яну 19, 2009 2:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много ти благодаря Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
spyrogyra



Регистриран на: 13 Май 2009
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Сря Май 13, 2009 4:13 pm    Заглавие: alternative Отговорете с цитат

препоръчвам ти д-р Седевчева, цялото семейство сме при нея от повече от 10 год. Добър професионалист,интелегентен,скромен човек, намира подход към всеки и най-важното - знае че болката на пациента трябва да е в допустимите най- ниски граници. Също така ако случайно нещо е излязло несполучливо / което ми се случи един - единствен път /, си го оправя за нейна сметка. Много коректна и точна е. Успех.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sesi123



Регистриран на: 16 Фев 2010
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Сря Апр 21, 2010 8:26 am    Заглавие: зъболекари Отговорете с цитат

Искам и аз да си кажа мнението за пернишките зъболекари .Ходих при Касабова, кабинета и се намира в квартал Изток ,първото нещо което ще кажа е ,че добре работи ,но преди да решите да отидете при нея трябва да сте обрали някоя банка .Първоначално докато започне зъба ти взема обикновенно 20-25 лв и от следващия път се започва 40 лв за чистене на канал, 40лв за пълнене на канал и докато ти приключи зъба вече се чудиш дали ще имаш пари да го доплатиш въобще, недай боже да правиш два зъба на веднъж тогава си вземи цялата заплата и се моли да ти стигне. Това за нея .Сега искам да си кажа мнението за ЕО ДЕНТ, това е сбирщина от некадърници .Смених три зъболекара там и се срещнах с грубо отношение ,но не помня точно имената на всички. Спомням си само едно нa Мирослав Димитров ,той за разлика от другите беше любезен но страшно некадърен ,зъбите които ми прави сега ще ги преправям в София а те ми струваха много пари .Когато някой е некадърен да направи нещо по добре да се откаже от колкото да ощетява хората. Защо аз сега трябва да плащам за некадърността на Мирослав Димитров. Нямам думи -бясна съм. Идва ми да отида в кабинета и да го смачкам ,похаби ми зъбите ,друго незнам какво да кажа.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
betkata



Регистриран на: 03 Май 2010
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Пон Май 03, 2010 11:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!Моля ,ако някой знае зъболекар в Перник,който да работи с лазер да ми пише къде се намира,че съм голямо шубе от другите зъболекари Smile)) Благодаря предварително.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
essito



Регистриран на: 23 Мар 2014
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Сря Мар 26, 2014 4:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
в Перник има зъболекарка, която работи с лазер. При нея ходех, още преди да си вземе апаратурата. Тя не ме преглеждаше, оправяше ми зъб, ако ме боли, а на моя приятелка й вадиха зъб, защото не й беше запълнила единия канал на зъб с пулпит.
По-добре си намерете зъболекарка, която работи добре, но с по-малко болка. От 6 години съм при друга зъболекарка и съм меко казано доволна.
_________________
Еси


Последната промяна е направена от essito на Сря Мар 26, 2014 4:46 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
essito



Регистриран на: 23 Мар 2014
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Сря Мар 26, 2014 4:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ходих и при една зъболекарка от "EO DENT", която ми препоръчаха. Прави ми предна пломба около 2 часа, но на другия ден падна. Не зная защо така се получи при мен, други хора са доволни от нея.
_________________
Еси
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Порталът на град Перник - www.pernikinfo.com Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group